رئیس دادگستری شهرستان جاجرم

رئیس دادگستری شهرستان جاجرم

خیرین و نیکوکاران شهرستان جاجرم با کمکهای مادی و معنوی خود در جشن گلریزان زمینه آزادی زندانیان جرائم غیر عمد را فراهم خواهند کرد.به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای خراسان شمالی با حضور خسروشیری رئیس دادگستری ، صفدری دادستان شهرستان جاجرم ، فرماندار ، شهردار ، مدیر عامل ستاد دیه استان ، رئیس زندان بجنورد و برخی دیگر از مسئولین این شهرستان به منظور برگزاری جشن گلریزان در شهرستان جاجرم جلسه ای برگزار شد .

رئیس دادگستری جاجرم در این جلسه با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدای هفت تیر تصریح کرد مردم خیر و نیکوکار جاجرم با حمایت مادی و معنوی خود در آزادی زندانیان جرائم غیر عمد پیش قدم خواهند شد . وی در گفتگو با روابط عمومی اداره کل زندانهای استان خراسان شمالی ضمن دعوت از خیرین و نیکوکاران شهرستان و استان در جهت  فراهم نمودن زمینه آزادی زندانیان جرائم غیر عمد تاریخ برگزاری جشن گلریزان در شهرستان جاجرم را 22 تیر ماه اعلام کرد .

انتخاب ها


 فایل پی دی اف فایل پی دی اف         گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب        ارسال به دوستان ارسال به دوستان        گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت       

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نام شما (ضروری): 
ایمیل شما (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

 تغییرات در قالب 

انتخاب حالت نمایش صفحه
تغیر رنگ
تغییر طرح زمینه